HAKKIMIZDA

1992 yılında Maruf IŞIKDAĞ , tarafından kurulan Hidropaks A.Ş. , ''Müşteri Memnuniyeti'' ve ''Kaliteli Ürün-Kaliteli Hizmet'' anlayışı ile hareket ederek, mühendislik hizmetleri, proje ve sistem tasarımı, ürün satışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki faaliyetlerini  sürdürmektedir.

 

Müşteri taleplerine en kısa sürede,en uygun ürün ile cevap veren Hidropaks,yaptığı müşteri ziyaretleri ile Türk Sanayisinin hizmetine sunduğu ürünlerin performansını değerlendirip,gelen talepler doğrultusunda teknolojik yenilikler sunmaktadır.

 

Kadrosunu güçlendirip, temsilciliğini yaptığı firmalara yenilerini ekleyen firmamız, sektörün beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilme adına,kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmış ve zaman içerisinde sektörün önemli firmalarından biri olmuştur.

 

Büyüme sürecini planlı ve istikrarlı bir şekilde gerçekleştirerek, müşterilerine karşı hissettiği sorumluluk duygusu ve çağın gerekliliği sonucu toplamda 2500 m²'lik bölümde hizmet vermektedir

Hidropaks A.Ş.,imalatı gerçekleştirilecek her türlü endüstriyel ve mobil uygulamalarda kullanılacak hidrolik ve pnömatik ürünleri mümkün olabilen en kısa sürede müşteriye teslimini sağlayabilecek güçlü bir stoğa sahiptir.

 

Hidropaks müşteri beklentileri ve talepleri doğrultusunda, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek adına bir çok noktada şubeleşme yoluna giderek müşterilerin beklentilerini en hızlı şekilde karşılamakta ve anlık tepkiler ile kaliteli hizmeti sürekli olarak sunmaktadır.

   

Kuruluşundan itibaren faaliyet alanları dahilinde, birçok  sanayi kuruluşunda komple anahtar teslim hizmetler sunan Hidropaks A.Ş EN ISO 9001:2008  ve CE KALİTE BELGELERİNE, sahiptir.

 

Türk Sanayisine hizmet etmenin haklı gururunu yaşayan Hidropaks hizmet kalitesinden ve prensiplerinden taviz vermeden, geçmişte olduğu gibi gelecekte de hizmetlerini sürdürecektir.

 

Kilometre Taşları;

1993 Hidropaks, Maruf IŞIKDAĞ, Tarafından Kuruldu

1994 Üretim Bölümü Kuruldu

1995 İstanbul Fuarına Katıldı

1996 İlk İthalatını Gerçekleştirdi

1997 İlk ihracatını Gerçekleştirdi

1998 İlk Şubesini Azerbaycan, Bakü'de  Ortak Kuruluş Olarak Gerçekleştirdi.

1999 1500 m2 Fabrika Bölümünü Açtı

2000 Tuzla/İstanbul Şubesini Açtı

2001 Karaköy/İstanbul Şubesini Açtı

2002 Özel Makine Üretimine Başladı

2003 Kurumsallaşma Yolunda İlk Adımlar Atıldı.

2004 Makine Parkurunu Cnc Makineler İle Yeniledi

2009 Orhanlı Hizmet Binasına Taşındı

2012 Bornova/İzmir Şubesini Açtı

2014 Yılında 15000 m2 Yeni Hizmet Binasının İnşaatına Başladı